השירותים שלנו

בנייה ותעשייה

icons-05.png

ענף התשתיות והאנרגיה בישראל נמצא בצמיחה אדירה בשנים האחרונות, אך יחד עם הגידול בפרויקטים, קיים מחסור משמעותי בעובדי שטח מקצועיים.
רתכים, , מסגרים, צנרים, חשמלאים, מתקינים ועוד… כולם בעלי מקצוע קריטיים ללא תחליף, והתחרות בשוק גדולה!
לנו באלפא, קיים מאגר  עשיר של עובדים מקצועיים בעלי ניסיון מוכח. אנו יודעים למצוא את העובד המתאים ביותר לכל פרויקט בכל תפוצה תוך כדי הכשרה מתאימה במידת הצורך על חשבון החברה!

אנחנו נדאג לרתכים ומסגרים וכל בעל מקצוע לתעשייה ותשתיות!
אנחנו עובדים בשבילכם ובשביל הפרויקט שלכם! 

 

ניהול ותפעול מבנים 

icons-02.png

אם בניין הדירות שאתם מנהלים כולל מספר דירות רב, יש לכם בוודאי גם חניון, גינה ואולי צוות עובדי אחזקה שצריך לנהל. לחלופין, אם אתם בעליו של בניין משרדים, סביר מאוד להניח שנמצאים במקום עשרות ואולי מאות עובדים ולקוחות. כדי לספק את שביעות רצונם של כולם, נדרש ניהול בניין ברמה גבוהה, שכולל גם טיפול בסוגיות אחזקה, גם ניהול מערך החשבונות וגם מתן מענה לפניות הדיירים הפרטיים והעסקיים אשר גרים או עובדים בבניין. חברת אלפא  מציעה לכם להשתחרר מנטל, להוריד את המשקולת הכבדה הזו מהכתפיים ולתת לאנשי הצוות המיומנים והמנוסים לעשות את העבודה הזו במקומכם. רוב הסיכויים שיש לכם עוד מספיק מה לעשות, גם מבלי שתידרשו לנהל את הבניין באופן שוטף ולדאוג לשביעות רצונם של הלקוחות, הספקים, הדיירים והעובדים. אנחנו נעשה את העבודה, אתם תהיו בראש שקט.

מערכות מיגון ובקרה

icons-01.png

בחברה מערך של אנשי מקצוע המתמחים בייעוץ תכנון והתקנת מערכות טכנולוגיות מהמתקדמות ביותר בעולם.

הצוותים שלנו מלווים את הלקוח משלב התכנון תוך התאמת הפתרונות הטכנולוגיים הטובים ביותר ובעלות אטרקטיבית המותאמת לצרכים ולתקציב הלקוח.

גם לאחר התקנה, אנו מקפידים על ליווי תמיכה אחריות ושירות לאורך זמן.

בין השירותים שלנו: התקנת מערכות פריצה, מערכות בקרת כניסה, מצלמות, חדרי בקרה, מערכות בית חכם ועוד מגוון פתרונות טכנולוגיים מהמתקדמים והמעודכנים ביותר.
 

ייעוץ בטחוני

icons-04.png

בחברתנו צוות יועצי ביטחון בעלי ידע מקצועי וניסיון רב מהמובילים בתחומם .

השרותים שלנו כוללים ייעוץ בטחוני, זיהוי וניהול סיכונים, בניית תוכניות אבטחה, כתיבת תיקי אבטחה ופק"מים, פעילות למניעת אובדן וצמצום פחת, בדיקות מהימנות וכישורי עובדים, תשאול וחקירות וכן ביצוע הדרכות מקצועיות לארגונים ועובדים.

בנוסף מספקת החברה שרותי קב"ט חיצוניים המותאמים בחליפה אישית לצרכים ולתקציב הלקוח. במסגרת תפקידו ינהל הקב"ט את מכלול צרכי הביטחון והאבטחה של הלקוח, מניסיוננו מוכח כי פעילותו מסייעת להתייעלות כלכלית וחסכון משמעותי תוך שיפור תהליכי העבודה בארגון וצמצום חשיפתו לסיכונים וכשלים תפקודיים.
 

שרותי ניקיון וכ"א

icons-03.png

חטיבת הניקיון של החברה מספקת שרותי ניקיון וכ"א לחברות וגופים מהמובילים במשק הישראלי ביניהם חברות הייטק, בנייני משרדים, מרכזים מסחריים, רשתות בפריסה ארצית ועוד. 

השירות כולל אספקת עובדי ניקיון תוך פיקוח מלא הכולל הדרכת עובדים, הקפדה על בטיחות בעבודה, בקרה על איכות ביצוע ושימוש נכון בחומרים ומתן מענה מהיר לכל תלונת לקוח. בנוסף מספקת החברה חומרים ואמצעי מיכון בהתאם לדרישות הלקוח וצרכיו.

בנוסף מספקת החברה שרותי כ"א למגוון תפקידים ובהיקפים גדולים כגון עובדים כלליים, שרותי דיילות ופקידי קבלה, סדרנים לאירועים, תגבורים קבועים או זמניים ועוד.

לחברה כלל הרישיונות הנדרשים לרבות רישיון קבלן מטעם התמ"ת ניקיון וכ"א  וכן אישור בטוחים מותאם כדין.